Öronlappsfåtölj Danmark

Öronlappsfåtölj Danmark
Öronlappsfåtölj Danmark
Öronlappsfåtölj Danmark
Öronlappsfåtölj Danmark
Öronlappsfåtölj Danmark
Öronlappsfåtölj Danmark

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, skinn, Danmark, 1960-tal, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, patina

498167

2017-11-04