Klubbat för:
4 600 SEK
2 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982) (5) Snövit, Skönheten och odjuret, Askungen, 2 kompositioner, signerad och daterad Stig L -77, numrerade, litografi, bladmått ca 29,5x20,5 cm, oramad
498177
2017-11-04