Stig Lindberg litografi

Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982) (5) Snövit, Skönheten och odjuret, Askungen, 2 kompositioner, signerad och daterad Stig L -77, numrerade, litografi, bladmått ca 29,5x20,5 cm, oramad

498177

2017-11-04