Stig Lindberg litografier
2017-11-06
498178
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG (1916-1982) (5) Snövit, Skönheten och odjuret, Askungen, 2 kompositioner, signerad och daterad Stig L -77, numrerade, litografi, bladmått ca 29,5x20,5 cm, oramad