Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-talets mitt, mahognyfanér, med marker och spelplan, höjd ca 78, 89x43 cm
Fanérskador, listdelar saknas, ljushållare saknas
498189
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här