Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, 11 dlr, silver, bl. a Norge, bestående av: 2 sockerskedar, 7 skedar, delvis förgyllda, 2 fiskspadar, vikt ca 614 g
Bruksslitage, delvis monogram
498196
2017-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här