Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 11 dlr, silver, bl. a Norge, bestående av: 2 sockerskedar, 7 skedar, delvis förgyllda, 2 fiskspadar, vikt ca 614 g

Bruksslitage, delvis monogram

498196

2017-11-03