Stig Sjölund oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STIG SJÖLUND (född 1955): Utan titel
signerad och daterad a tergo Stig Sjölund 1987, olja på duk, ca 100x150 cm, oramad
Kuntoraportti
Två mindre hål
498207
Päivämäärä:
2017-11-04