Silverföremål 1900-tal

Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal
Silverföremål 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, SKÅLAR, mm, 34 dlr, silver, 1900-tal, bl. a Norge, vikt exkl. sax samt nötknäppare ca 541 g

Bruksslitage och skador

498211

2017-11-03