Vinkylare 1700-tal

Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal
Vinkylare 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VINKYLARE, 1700-tal, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, med låda, höjd ca 48, 30x30 cm

Fanérskador, sprickor, smärre fanérbortfall, insats saknas

498220

2017-11-04