Tallrik samt uppläggningsfat Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, UPPLÄGGNINGSTALLRIK, porslin, 1800-talets andra hälft, Ryssland, förgylld dekor, fatets längd 35, tallrikens diameter 32 cm

Förgyllning med slitage

498222

2017-11-04