Klubbat för:
54 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, UPPLÄGGNINGSTALLRIK, porslin, 1800-talets andra hälft, Ryssland, förgylld dekor, fatets längd 35, tallrikens diameter 32 cm
Förgyllning med slitage
498222
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här