Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL-AXEL ACKING & ANDERS TENGBOM, byrå, Bodafors, 1900-talets andra hälft, teak, 7 lådor, beslag i mässing, märkt "Bodafors", höjd ca 63, 89x53 cm
Ytskador
498226
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här