Kartor Sverige

Kartor Sverige
Kartor Sverige
Kartor Sverige
Kartor Sverige
Kartor Sverige
Kartor Sverige

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

(3) POSTKARTA, Sverige, 1800-talets slut, KARTA, "Sundsvalls Bugten", 1861, KARTA, Hermelin, öfver "Örebro", 1803

Skador, slitage, lagningar

498228

2017-11-04