Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSKÄRL, nysilver, 1900-talets andra hälft, insats i glas, underliggande brännare, höjd ca 25, 45x25 cm
Smärre slitage
498232
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här