Serveringskärl med brännare

Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare
Serveringskärl med brännare

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSKÄRL, nysilver, 1900-talets andra hälft, insats i glas, underliggande brännare, höjd ca 25, 45x25 cm

Smärre slitage

498232

2017-11-04