Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THOMAS HOLM (född 1957): "Vägskäl" I-II, diptyk, olja på duk, 2 st, a tergo signerade och daterade Thomas Holm -99, oramade, 81 x 100 cm
498234
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här