Klädskåp
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, inredning med klädstång och hylla, vitbemålat, beslag i mässing, höjd ca 180, 105x51 cm, nyckel medföljer
Delvis omarbetat, senare bemålning, ytskador
498238
2017-11-04