KH Bergqvist akvarell

KH Bergqvist akvarell
KH Bergqvist akvarell
KH Bergqvist akvarell
KH Bergqvist akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HJALMAR BERGQVIST (1894-1972): Motiv med sjöfågel över kust, signerad och daterad Karl Hj Bergqvist -33, akvarell, ca 48x68 cm

498255

2017-11-04