Lampetter 1 par gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgyllt trä med skurna detaljer, ljusarmar/-hållare av mässing,

Smärre slitage

498265

2017-11-04