Wilhelm Andreas Meijer skedar silverspecial

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM ANDREAS MEIJER, matskedar, 2+2+1, silver, stämplade Stockholm 1730-tal, längd 20-21,5 cm, vikt 285 g

Med gravyrer

498266

2017-11-04