Telefon Diabelle

Telefon Diabelle
Telefon Diabelle
Telefon Diabelle
Telefon Diabelle
Telefon Diabelle
Telefon Diabelle
Telefon Diabelle
Telefon Diabelle

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSTELEFON, "Diabelle" eller "Genie Phone", benvit och röd plast, American Telecommunication Corp. för Televerket, 1970/1980-tal.

Visst ytslitage. Ej funktionstestad.

498276

2017-11-07