Arvid Andersson oljemålning
Valmis
2017-11-05
498296
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ARVID ANDERSSON (född 1934): Vinterlandskap med räv, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 27x22 cm