Louis Bastin pastell

Louis Bastin pastell
Louis Bastin pastell
Louis Bastin pastell
Louis Bastin pastell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS BASTIN (1912-1979): Lekande barn, signerad och otydligt daterad Bastin, pastell, ca 45x59 cm

498307

2017-11-05