Tori Klingvall oljemålning blomsterstilleben

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORI KLINGVALL (1900-tal): Solrosor, signerad Tori, olja på duk, ca 65x54 cm

498312

2017-11-05