Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FICKUR, silver, 1800-tal, vitemaljerad urtavla, duplexgång, blånerad visare, boettnr. 14851, diameter 51 mm, nyckel medföljer
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla,
498324
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här