Herrfickur i silver

Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, silver, 1800-tal, vitemaljerad urtavla, duplexgång, blånerad visare, boettnr. 14851, diameter 51 mm, nyckel medföljer

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla,

498324

2017-11-05