Francois Gall Kvinna Paris

Francois Gall Kvinna Paris
Francois Gall Kvinna Paris
Francois Gall Kvinna Paris
Francois Gall Kvinna Paris
Francois Gall Kvinna Paris
Francois Gall Kvinna Paris

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRANÇOIS GALL (1912-1987): Kvinna i vit hatt, signerad F Gall Paris, olja på duk, ca 27,5x22 cm

498349

2017-11-06