Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNA MYHRMAN (född 1939), landskap, signerad och daterad 88, olja på duk, ca 110 x 130 cm.
498355
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här