Francois Gall oljemålning Paris
Klubbat för:
18 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
FRANÇOIS GALL (1912-1987): Läsande Kvinna , signerad F Gall Paris, olja på duk fäst på pannå, ca 27x22 cm
Kuntoraportti
498359
Päivämäärä:
2017-11-06