Francois Gall oljemålning Paris

Klubbat för:

18 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

FRANÇOIS GALL (1912-1987): Läsande Kvinna , signerad F Gall Paris, olja på duk fäst på pannå, ca 27x22 cm

Kuntoraportti

498359

Päivämäärä:

2017-11-06