Francois Gall oljemålning
Klubbat för:
15 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
FRANÇOIS GALL (1912-1987): ´´Femme er enfant assises´´, signerad F Gall, olja på duk, ca 22x27 cm
Kuntoraportti
498363
Päivämäärä:
2017-11-06