Francois Gall oljemålning

Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

FRANÇOIS GALL (1912-1987): ´´Femme er enfant assises´´, signerad F Gall, olja på duk, ca 22x27 cm

Kuntoraportti

498363

Päivämäärä:

2017-11-06