Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, höj- och sänkbar, rödlackerad metall, detaljer i mässing, diameter ca 50 cm

Slitage/skador

498364

2017-11-05