Bruno Mathsson stolar 6 st

Bruno Mathsson stolar 6 st
Bruno Mathsson stolar 6 st
Bruno Mathsson stolar 6 st
Bruno Mathsson stolar 6 st
Bruno Mathsson stolar 6 st
Bruno Mathsson stolar 6 st
Bruno Mathsson stolar 6 st
Bruno Mathsson stolar 6 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, karmstolar, 6 st, "Mia", 19/2000-tal, tillverkade för Bruno Mathsson International, textilklädsel, förkromade stålrör, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

498368

2017-11-05