Francois Gall oljemålning

Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning
Francois Gall oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

12 000 SEK

FRANÇOIS GALL (1912-1987): Café , signerad F Gall, olja på duk, ca 32x40 cm

498386

2017-11-06