Axel Nilsson

Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson
Axel Nilsson

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): ´´Terass Sommar´´, signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 50x35 cm

498394

2017-11-06