Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, med fem ljuspunkter, porslin och gulmetall, floral dekor, kupor i glas, höjd ca 51 cm exkl kedja

Mindre nagg

498395

2017-11-05