Urna alabaster
Valmis
2017-11-10
498403
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
URNA, 1800-tal, skulpterad alabaster, hänklar i form av fabeldjur, höjd ca 44 cm
Lagningar