Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad o daterad 25.7 61 i trycket, färglitografi, ca 56x44 cm
Blad löst i ram
498408
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här