oidentifierad konstnär oljemålning 1900-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Motiv med antikiserande man, kopia efter äldre förlaga från 1500-/1600-tal, signerad G. Bianchini copio, oljemålning, målningens storlek 77x38 cm
498411
2017-11-05