oidentifierad konstnär oljemålning 1900-tal
Vollendet
2017-11-05
498411
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Motiv med antikiserande man, kopia efter äldre förlaga från 1500-/1600-tal, signerad G. Bianchini copio, oljemålning, målningens storlek 77x38 cm