oidentifierad konstnär oljemålning 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Motiv med antikiserande man, kopia efter äldre förlaga från 1500-/1600-tal, signerad G. Bianchini copio, oljemålning, målningens storlek 77x38 cm

498411

2017-11-05