Reidar Aulie oljemålning

Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning
Reidar Aulie oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

REIDAR AULIE (Norge, 1904-1977): Motiv från Slussen, Stockholm, signerad Aulie, olja på duk, ca 65x81 cm

498419

2017-11-06