Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNKSKÅP, furu, 1700-tal, barock, skuren dekor, över- och understycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning, höjd ca 172, 70x40 cm
Slitage, smärre avslag, en lucka kärvar
498423
2017-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här