Skänkskåp 1700-tal Barock

Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock
Skänkskåp 1700-tal Barock

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNKSKÅP, furu, 1700-tal, barock, skuren dekor, över- och understycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning, höjd ca 172, 70x40 cm

Slitage, smärre avslag, en lucka kärvar

498423

2017-11-06