Bordslystrar med prismor

Bordslystrar med prismor
Bordslystrar med prismor
Bordslystrar med prismor
Bordslystrar med prismor
Bordslystrar med prismor
Bordslystrar med prismor
Bordslystrar med prismor
Bordslystrar med prismor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, för 2 ljus vardera, på marmor fot, förgyllda detaljer, behängda med olikslipade prismor, höjd 45 cm

En lös dekorarm lös

498432

2017-11-06