Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADOLF NOWEY (c.1835-?): I Fårhuset, signerad Ad Nowey, olja på pannå, ca 42x33 cm
498445
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här