Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskebåtar, signerad, litografi, provtryck, ca 59 x 74 cm.

498449

2017-11-04