Albert Johansson oljemålning
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, olja på duk, ca 38x46 cm
Kuntoraportti
498466
Päivämäärä:
2017-11-05