Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Stockholms skärgård, färglitografi, signerad Roland S, numrerad 45/250, ca 25 x 40 cm

498474

2017-11-05