Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): Komposition, färgserigrafi, signerad Victor Vasarely, numrerad 63/200, ca 26 x 26 cm

498480

2017-11-05