Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): Komposition, färgserigrafi, signerad Victor Vasarely, numrerad 63/200, ca 26 x 26 cm
498480
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här