Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): "Greta och Bertil Nordén", signerad och daterad David Tägtström 1918 etsning, ca 18x12,5 cm
498489
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här