David Tägtström etsning

David Tägtström etsning
David Tägtström etsning
David Tägtström etsning
David Tägtström etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): "Greta och Bertil Nordén", signerad och daterad David Tägtström 1918 etsning, ca 18x12,5 cm

498489

2017-11-05