Per-Olof Nord oljemålning

Per-Olof Nord oljemålning
Per-Olof Nord oljemålning
Per-Olof Nord oljemålning
Per-Olof Nord oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-OLOF NORD (född 1936): Abstrakt komposition, olja på duk, signerad Nord, ca 98 x 72 cm

498498

2017-11-05