Hilding Linnqvist Stilleben med blommor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Stilleben med blommor, monogramsignerad, numrerad 116/250, silk-screen, ca 51,5x38,5 cm

498503

2017-11-07