Hilding Linnqvist Stilleben med blommor
Closed
2017-11-07
498503
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HILDING LINNQVIST (1891-1984): Stilleben med blommor, monogramsignerad, numrerad 116/250, silk-screen, ca 51,5x38,5 cm