Bordslampor mäsing

Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing
Bordslampor mäsing

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPOR, mässing, 1900-talets andra hälft, svängbar arm, koniska skärmar, höjd ca 60 cm

Minimalt slitage

498542

2017-11-05