Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, monogramsignerad CGK, daterad 91, numrerad 9/100, ca 49x38 cm
498553
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här