C. GÖRAN KARLSSON färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, monogramsignerad CGK, daterad 91, numrerad 9/100, ca 49x38 cm

498553

2017-11-05